İyi bir tedavi yapabilmenin ana şartı doğru tanıdır. Ancak doğru tanı ve doğru planlanmış bir tedavi ile sağlıklı sonuçlar alınabilir. Kliniğimizde bugün diş hekimliği teknolojisinin son jenerasyon tanı ve teşhis cihazları kullanılmaktadır.


Dijital Panoramik Cihazı

Panoramik röntgen tüm dişlerin ve çene kemiğinin daha az ışın alarak birlikte görüntülendiği bir tomografik röntgen çeşididir. Genellikle hastane tipi organizasyonların içinde bulunan panoramik röntgen cihazının son versiyonu ile kliniğimizde sizlere hizmet vermekteyiz.


Oral Kamera

Ağız içi görüntüleme sistemimiz size hangi dişlerin tedaviye ihtiyacı olduğunu ve tedavi sonrası son durumları hakkında ayrıntılı fikir sahibi olma fırsatı verecektir.


Dijital Periapikal Röntgen

Sadece tek dişe ait en ayrıntılı bilgiyi edinmeye yarayan bir görüntüleme sistemidir. Dijital teknolojisine bağlı düşük doz özelliği sayesinde güvenle çoklu çekimler yapılabilir ve hiç zaman kaybetmeden elimizdeki görüntülerin üzerine yorum yapabiliriz.


Arşivleme

Dijital görüntüleme sayesinde tüm hastalarımızın tedavi süreçleri kayıt altına alınmakta ve her bir diş için ilerleme süreçleri kontrol edilmektedir.

Bilgi

DoktorA. Filiz Kahveci
KonuDijital Görüntüleme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *