Özgürce gülebilmek her bireyin hakkıdır. Tedavilerimizde sadece fonksiyonelliği değil estetiği de öenmsiyoruz. Biliyoruz ki estetiğinden memnun olmayan bir kişi ne kadar rahat çiğneme fonksiyonunu yerine getirirse getirsin yinede tedavi edilmiş sayılmaz.

Gülüşünüzün güzelleştirilmesi ve beklentileriniz doğrultusunda yeniden yapılandırılması için kliniğimizde bir dizi çağdaş uygulama yapılır.


Metal Desteksiz Protezler

Zirkoniyum/Procera/Empress gibi metal alt yapısı bulunmayan estetik porselen uygulamaları size doğala en yakın ve estetik seçenekleri sunabilmektedir. Bununla birlikte ekibimiz her zaman sağlığınızı önemser. Bu sebeple bazı tedavilerde konservatif yaklaşıp dişinizden çok az aşındırma yaparak lamina porselenler sayesinde gerekli estetiği yakalar.


Estetik Dolgular

Kliniğimizde tüm restoratif tedavi uygulammalarında beyaz renkli “Estetik Dolgular” kullanılmaktadır. Gri/Gümüş renkli dolgular sadece rengi açısından değil doku uyumsuzluğu nedeni ile de kullanılmamaktadır. Kliniğimşzde kullanılan tüm dolgu materyalleri ve yardımcı aparatları 3M Dental tarafından üretilmiştir.


Diş Beyazlatma

Dişlerinin renginden memnun olmayan hastalarımız için sadece 1 saatlik uygulama sonucunda Diş Beyazlatma yapılabilmektedir. Kullandığımız özel ışık ve beyazlatma jeli sayesinde dişlerinizin rengi açılır ve dişleirniz hiç zarar görmeden estetik ihtiyacınız karşılanmış olur. Size yakışacak gülüşün saptanmasında ekibimizin gerekli gördüğü durumlarda ortodontistimiz ve diş eti hastalıkları uzmanımız da planlamaya katkıda bulunurlar.

Bilgi

DoktorA. Filiz Kahveci
KonuEstetik Diş Hekimliği