İmplant Diş Hekimliği

Günümüzde; diş eksikliğinin giderilmesinde kullanılan en güvenilir ve çağdaş yöntem diş implantlarıdır. Diş implantları zaman içinde çene kemiği ile kaynaşır ve vücudun bir parçası olur. Ömür boyu çiğneme fonksiyonlarını yerine getirirken estetik açıdan da kişinin görüntüsünün iyileşmesine, sosyal hayatını daha güvenle yaşamasına katkıda bulunur. Tedavinin en önemli yararı; eksiklğin giderilemsinin yanı sıra başka hiçbir dişin…

Estetik Diş Hekimliği

Özgürce gülebilmek her bireyin hakkıdır. Tedavilerimizde sadece fonksiyonelliği değil estetiği de öenmsiyoruz. Biliyoruz ki estetiğinden memnun olmayan bir kişi ne kadar rahat çiğneme fonksiyonunu yerine getirirse getirsin yinede tedavi edilmiş sayılmaz.

Protetik Diş Hekimliği

Kliniğimizde diş eksikliklerinin tedavisi için diş hekimliği literatüründe bilinen tüm tedavi seçenekleri hastalarımıza sunulmaktadır.

Cerrahi Diş Hekimliği

Kliniğimizde sterilizasyon donanımımızın bize sağladığı bir avantaj olarak gömük yirmi yaş çekimleri, kemik grefti uygulamaları, rezeksiyon işlemleri gibi cerrahi uygulamalar yapılabilmektedir.

Endodonti (Kanal Tedavisi)

Görüntüleme teknolojimiz ve modern aletlerimiz sayesinde başarılı kanal tedavileri uygulanmakta ve tedavinin prognozunun hasta tarafından izlenmesine olanak sağlanmaktadır.